12. јун 2014. Štampa

ОДРЖАНА СКУПШТИНА УДРУЖЕЊА

У склопу стручног скупа "Актуелни тренутак у развоју социјалне заштите" који је управо одржан у Врњачкој бањи и који је окупио велики број учесника, одржана је и друга, редовна Скупштина Удружења.

Том приликом су усвојени Извештај о раду Удружења за 2013, Извештај о финансијском пословању за 2013. те Програм рада за 2014. и Финансијски план за 2014. г. Делегати Скупштине су изразили подршку раду организације у претходном периоду и истакли да је видљив раст укупне делатности  Удружења и то у тренутку обележавања вредног јубилеја-20 ГОДИНА ПОСТОЈАЊА.

Скупштина је усвојила и промене Статута и Пословника о раду  који доприносе већој ефикасности рада највиших органа и тела организације.

Донета је и одлука о обезбеђењу финансијске  помоћи запосленима у социјалној заштити који су непосредно-лично погођени у претходним поплавама, у складу са материјално финансијским могућностима Удружења.