25. септембар 2015. Štampa

TACSO ПОДРЖАО СТРАТЕШКО ПЛАНИРАЊЕ УДРУЖЕЊА

TACSO - Техничка подршка организацијама цивилног друштва је донела одлуку да у наредних 6 месеци подржи процес стратешког планирања Удружења. Током лета тим Удружења је аплицирао пројекат који је у конкуренцији  других мрежа, невладиних организација оцењен као релевантан и биће подржана његова реализација.

На првом састанку са представницима TACSO организације постигнут је начелни договор да се организују две дводневне радионице састављене од релевантних представника Удружења (групе по 20 учесника) а средства за ту намену ће обезбедити именовани донатор. Поред наведеног TACSO обезбеђује стручњака - фацилитатора који ће водити процес израде документа стратешког развоја Удружења за период 2016-2020.

У наредном периоду додатно ће се испитати и друге могућности подршке нашој организацији у дефинисању  будућих стратешких праваца и циљева Удружења.