10. јул 2013. Štampa

ПОТПИСАН УГОВОР О ФИНАНСИРАЊУ ПРОЈЕКТА

Министарство рада, запошљавања и социјалне политике одобрило је још почетком године, распоредом средстава из буџета, своту од 500.000,00 динара Удружењу.

Ових дана је и званично потписан Уговор који омогућава реализацију пројекта "Развој капацитета Удружења стручних радника социјалне заштите за преузимање активне улоге у реформисаном систему социјалне заштите у Републици Србији" који подразумева и покретање процеса стратешког планирања развоја наше организације. Пројекат ће бити усмерен и на реафирмацију рада Актива стручних радника, али и на формирање нових, попут Актива супервизора а на основу већ покренуте иницијативе.

У сваком случају предвиђена средства су свакако велики стимуланс даљем раду Удружења у времену када се приближава и двадесетогодишњица функционисања и деловања организације.